- Újdonságok
- Akciós termékek
- Évfordulók és könyvek
- Életrajzok-memoárok
- Gyerekkönyvek
- Óvodapedagógusoknak
- Kutyás könyvek - Könyvek kutyásoknak
- Papírboltoknak, játékboltoknak
- Bababoltoknak
- Kreatív hobbi boltoknak
- Barkácsboltoknak
- Vadász- és horgászboltoknak
- Kisállatkereskedéseknek
- Szépség- és fodrászszalonoknak
- Utazási irodáknak
- Afrikai témájú könyvek
- Arab témájú könyvek
- Mesés Kelet - ázsiai könyvek
- Balkán fanatikusok - könyvek a Balkánról
- Mediterráneum és könyvek
- Latin-amerikai könyvek
- Skandináv és balti irodalom
- Orosz témájú könyvek
- Cseh és szlovák témájú könyvek
- Szlovák és cseh nyelvű könyvek
- Ókori témájú könyvek
- Ezotéria, lelki egészség
- Szakácskönyvek
- Retró - könyvek a közelmúltról
- Antikvárium
- Különleges könyvajánlataink
- Nem talál egy könyvet? Segítünk!
A szerelem fogságában
![]() |
Az írónő neve talán már ismerősen cseng a magyar olvasók fülében a rejtélyes életű Ibrahim Müteferrika regénye kapcsán (Magyar). Most itt az alkalom, hogy az írónőt egy egészen más jellegű írásán keresztül ismerhessük meg.
Ez a gazdagon illusztrált irodalmi mű két rokonlélek közös alkotásából született. Solmaz Kâmuran török írónő három rövid, fantazmagórikus novelláját Nevin Hirik szárnyaló képzeletének rajzai teszik teljessé.
A történetek a beteljesületlen szerelemről szólnak Az ezerarcú szerelemről A szerelem olykor fellobbantja a szívünkben szunnyadó lángot. A szerelem olykor elhatalmasodó tűzvészre emlékeztet bennünket. Vagy gyertyára, amelyet a szélben felejtettek. A szerelem néha olyan, mint egy idegen, akit ezer éve ismerünk. És végül a szerelem néha egyszerűen olyan, mint a szerelem.
Kövessen bennünket a Facebook-on is = Mesés Kelet - Ázsia és könyvek